SK Benfika Dolní Radechová, z.s.

Mistrovství České republiky mladších žáků

v nohejbale jednotlivců

6. GALA Mistrovství České republiky mladších žáků jednotlivců v nohejbale, které se konalo

9. 11. 2014 v Nymburku. Na nástup nastoupilo 28. hráčů z celé České republiky. TJ Sokol Dolní Radechová měla jednoho šampiona Tomáše Marečka, ten se také zúčastňuje turnajů za starší žáky. Základ skupin tvořily čtyři skupiny po čtyřech hráčích a tři skupiny po třech hráčích. Tomáš Mareček bez velkých problémů vyhrál skupinu. Postup do osmifinále byl splněn na výbornou. Osmi finálovou bitvu se Semilským protihráčem Ondřejem Friesem vyhrál 2:0 (10:5, 10:9). Tomáše čekalo čtvrtfinále, tam se potkal s Erikem Zavackým s Českého Brodu. Klidnější a vyrovnanější Erik Zavacký porazil Tomáše Marečka. Tomáš se hnal po vítězství  a to se mu vymstilo. Dělal chyby, kazil zbytečně podání. První set prohrál 10:6, druhý 10:8, přitom ve druhém setu prohrával 7:3 a dokázal to vyrovnat na 8:8. Zkažené podání značilo nevyrovnanost Tomášovi hry. Za stavu 9:8 se Tomáš nedokázal udržet na  uzdě a tvrdým kopem poslal míč do ohrazení, které dělí hřiště od diváků. Tím ukončil svoji premiéru na Mistrovství České republiky. Za celkovou hru získal krásné 6. místo.

1.místo:  Filip Hokr - TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon

2.místo:  Michal Kruner – Šacung ČNES Benešov 1947

3.místo:  Petr Šimeček – TJ Peklo nad Zdobnicí

4.místo:  Erik Zavacký – TJ Slavoj Český Brod